Menu Zamknij

Sport to zdrowie!

sport zdrowie

m ciezarekChyba każdy zna to stare powiedzenie. Może i jest ono stare, ale za to bardzo prawdziwe. Choćby odrobina ruchu dziennie poprawia nasze samopoczucie, stan psychiczny i fizyczny. Niestety w dobie komputerów, pracy biurowej, 10-godzinnego trybu pracy, itd coraz mniej ludzi aktywnie spędza czas, coraz mniej ludzi systematycznie ćwiczy.

d cwiczeniaMało kto rozpoczyna dzień od porcji gimnastyki. A szkoda. Wystarczy pół godziny ćwiczeń dziennie, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych. Trudno przecenić także wpływ ruchu fizycznego na ogólny stan naszego umysłu. W czasie ćwiczeń można wyżyć się, pozbyć się problemów, agresji. A po takiej sesji gimnastyki od razu czujemy się lepiej. A jeśli na dodatek nasze ciało zaczyna wyglądać atrakcyjnie to czujemy się jeszcze lepiej.

Także naprawdę warto ćwiczyć. Spróbuj już dziś, na początek kilka przysiadów, skłonów, może kilka brzuszków. Może jogging wokół bloku? Warto jeszcze dodać, że jeśli zależy Ci na spalaniu tłuszczu to najlepiej jest ćwiczyć rano, na czczo. Jeśli zaś w czasie ćwiczeń chcesz się odprężyć i zapomnieć o stresie to ćwicz wieczorem.

 

Powodzenia!

Zobacz źródło informacji:

ravestin skład leku I royal ageless day I detosil co to jest I artroser skład

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *