Menu Zamknij

Ravestin

ravestin

Problemy miażdżycowe wśród Polaków, to fakt. Niestety większość z nas bagatelizuje pierwsze objawy, pozwalając na rozwinięcie się poważnych chorobom miażdżycowym. Choroby wieńcowe i miażdżyca prowadzą do niedokrwistości narządów, co w większości nieleczonych przypadków prowadzi do zgonu. Jak odpowiednio ustrzec się przed robami miażdżycowymi?

Ravestin jak działa?

Odpowiedzią na postawione pytanie jest naturalny suplement diety Ravestin, który obniża poziom złego cholesterolu. Jego zadaniem jest zablokowanie wskazanych enzymów, które wytwarza organizm, do produkcji cholesterolu. Należy pamiętać, że zbyt wysoki poziom cholesterolu, zwiększa ryzyko występowania chorób serca i wpływa na ryzyko występowania zawałów. Suplement Ravestin dba o zachowanie odpowiedniej równowagi w produkowaniu cholesterolu, tym samych chroniąc i wzmacniając nasze serce.

Ravestin efekty

Należy pamiętać, że suplement diety Ravestin to nie tylko leczenie chorób wieńcowych, ale także profilaktyka. Tabletki dbają o nasze serce, pozostawiając je w dobrej dyspozycji i zapobiegając rozwijaniu się miażdżycy oraz innym chorobom wieńcowym. Działanie Ravestin zmierza do zmniejszenia się blaszek miażdżycowych, co oddziałuje na swobodny przepływ krwi, tym samym regeneruje tętnice i żyły. Regularna suplementacja tabletek Ravestin chroni organizm przed odkładaniem się złogów tłuszczowych, stających się przyczynami zatorów żylnych. Tym samym zmniejsza się ryzyko zawałów, udarów oraz chorób związanych z naczyniami krwionośnymi.

Skład formuły Ravestin

Ravestin to w pełni naturalny suplement pochodzenia roślinnego. Tabletki składają się przede wszystkim z czterech składników, które dbają o poziom cholesterolu w organizmie i usprawniają prace układu krwionośnego. W skład wchodzą:
– L-arganina, która odpowiada za większą elastyczność w naczyniach krwionośnych i eliminuje przyczyny zamykania się owych naczyń,
– ekstrakt z guarany, który jest idealnym przeciwutleniaczem i usuwa stres oksydacyjny, eliminując tym samym, osadzanie się miażdżycowej blaszki na tętnicach i żyłach,
– L-lizyna, której zadaniem jest redukcja osadzającej się lipoproteiny oraz wspomaganie prawidłowego funkcjonowania tętnic.
– witamina C natmoast wpływa zbawiennie na jakość płytek krwi, odżywiając je i redukując zamykanie się naczyń krwionośnych.

Cechy produktu

Typ: suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułek: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharm

Opinie i komentarze

„Byłam w grupie ryzyka chorobami wieńcowymi. Niestety zaniedbanie i niezdrowa dieta zrobiły swoje. Od kiedy profilaktycznie zażywam Ravestin ryzyko chorobami zniknęło, a ja czuję się lepiej, mam więcej siły i zrzuciłam parę kilo. Same plusy”. Janina, lat 48.

Żródło: https://shapeandbody.eu/pl/ochrona-zdrowia/ravestin/#ravestin-stosowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *