Menu Zamknij

Powiększenie penisa bez operacji

erotyka ruda w obcisłej sukience

Zbyt mały członek to najczęściej wymieniany przez mężczyzn kompleks. Co ciekawe, nikt do tej pory nie określił optymalnego rozmiaru penisa, ale wiadomo, że ten jest symbolem męskości. Sami panowie uznają, że im jest większy, tym lepiej. Ich partnerki są za to zupełnie innego zdania – uważają, że nie liczy się rozmiar, ale technika podczas miłosnych uniesień.

Kompleks małego członka nadal nie pozwala jednak cieszyć się w pełni aktywnością seksualną. Prowadzi do wycofania z życia erotycznego, a nawet depresji. Na szczęście są dzisiaj skuteczne sposoby na to, by bez ingerencji chirurga wydłużyć penisa. Poznajcie żel Erogen-X, który poprzez regularne stosowanie, skutecznie powiększa męskość już w kilka tygodni.

Erogen-X – producent o żelu

Sam producent Erogen-X potwierdza, że jego skuteczność została potwierdzona poprzez liczne badania i testy kliniczne, w których udział brali medycy i naukowcy. Wszystko dzięki dobraniu składników, które w optymalny sposób działają na męskość. Chcesz wiedzieć, jakie substancje zostały zawarte w Erogen-X? Skład tego preparatu jest naturalny, a więc w pełni bezpieczny. To głównie wyciągi roślinne, na przykład z cynamonu. W żelu znalazła się również wazelina oraz nikotynian benzylu. Wszystkie usprawniają naczynia krwionośne, wpływają też na mięśnie gładkie penisa.

Co ważne, żel działa tylko miejscowo, więc nie ma mowy o skutkach ubocznych, które wykazywałyby negatywne działanie w całym organizmie mężczyzny.

Aby jednak zdecydować się na kurację tego rodzaju, warto poznać zdanie tych, którzy już stosowali Erogen X. Opinie na jego temat są w większości pozytywne. Większość mężczyzn przyznaje, że po kilku tygodniach ich członek nie tylko wydłużył się o nawet 7 centymetrów, ale zniknęły również problemy z potencją, a sam wytrysk zwiększył swoją objętość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *