Menu Zamknij

Nasza baza biegaczy

bieganie

m rowerPrzedstawiamy Państwu bazę biegaczy. O co w tym chodzi? Otóż bardzo często jest tak, że chcielibyśmy się zabrać za jakiś sport, ale brakuje nam motywacji. Myślimy sobie: pobiegałbym wieczorem po parku, ale samemu to tak głupio/smutno/niebezpiecznie.

d hantleI oto pojawia się nasza baza! Znajdziesz tu osoby, które mają podobne rozterki co do joggingu i może okaże się, że mieszkacie niedaleko i razem moglibyście pobiegać po okolicy. Jeśli chciałbyś/chciałabyś znaleźć się w naszej bazie biegaczy koniecznie napisz do nas. Podaj miejscowość, dzielnicę oraz dni i godziny, które pasowały by Ci na bieganie.

Oczywiście może to być także inna dziedzina sportu, może chcesz pojeździć na rowerze, rolkach, czy po prostu zmobilizować się do pójścia na siłownię? W grupie zawsze raźniej i można wzajemnie się motywować.

Poniżej lista osób, które są gotowe, albo już dawno same biegają i nie pogardzą Twoim towarzystwem. Jeśli ktoś jest z Twojej okolicy napisz do nas, przekażemy mu Twój adres email.

  • Kamila, Lublin, Czuby. Jeżdżę na rolkach, oczywiście tylko jak pogoda na to pozwala. Godziny raczej popołudniowe i wieczorne. Dni dowolne.
  • Bartek, Lublin, Poręba. Jogging, przedpołudniem w poniedziałki, środy i piątki.
  • Ania, Siewierz. Przez cały okres wiosenno-letni i jesienią, jeśli jest dostatecznie ciepło jeżdżę na rowerze na wycieczki (10-20 km). Godziny popołudniowe, dowolne dni tygodnia.

Polecane:

apetistin skład I ravestin czy mozna kupic w aptece I royal ageless opinie I snoril apteka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *