Menu Zamknij

Jak się pozbyć trądziku

ładna cera

Nie ma jednego, skutecznego dla wszystkich leku ani preparatu na trądzik. Jak leczyć więc to przykre schorzenie? Leki lekami, ale walkę z trądzikiem trzeba zacząć od podstaw, odpowiednio dbając o skórę. Swoją kosmetyczkę trzeba zaopatrzyć w łagodny żel myjący oraz tonik bezalkoholowy. Nie może w niej zabraknąć lekkiego kremu nawilżającego oraz peelingu enzymatycznego, którego bazę stanowią enzymy roślinne i ziołowe, rozpuszczające martwy naskórek.

Dobrze też, jeśli stosuje się odpowiednie preparaty, wspomagające leczenie. Większość z nich oparta jest na bazie naturalnych składników np. Cleaderm, delikatnie działający na skórę. Przewaga ww. suplementu nad wieloma innymi jest taka, że działa od środka, docierając do przyczyny i eliminując ją. W cleadermie zawiera się m.in. wyciąg z pokrzywy, z owoców żurawiny oraz ekstrakt z palmy sabałowej i pestek dyni. Oprócz bogactwa minerałów i witamin preparat zawiera także cynk, działający antyutleniająco.

Cleaderm nie wysusza naskórka i nie uczula, ponieważ działa od środka. Dzięki jego składnikom skóra zostaje zregenerowana a martwy naskórek złuszczony. Dobrze też tonizuje i nawilża, chroniąc ją przed działaniem wolnych rodników.
Niezależnie od tego, czy będzie to cleaderm, czy inny preparat wspomagający leczenie o równie cennych i świetnie dobranych składnikach, na każdego może działać inaczej. Trzeba mieć to na uwadze i szukać takiego, który będzie działał optymalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *