Menu Zamknij

Detosil

detosil

Nasz organizm codziennie jest narażony na groźne zanieczyszczenie toksynami. Posiada on naturalna zdolność do usuwania niebezpiecznych substancji chemicznych, jednak ze względu na dużą liczbę zanieczyszczeń, mechanizm przestaje efektywnie radzić sobie z tym radzić. Suplement diety Detosil wspomaga usuwanie niepotrzebnych substancji, które pogarszają nasze samopoczucie, sprzyjają infekcjom i alergenom.

Detosil jak działa?

Tabletki Detosil oczyszczają organizm, skupiając się na usuwaniu szkodliwych substancji. Dodatkowo regularnie przyjmowany suplement diety tworzy i wzmacnia naturalną ochronę, która w dużym stopniu ogranicza przyjmowanie chemicznych i szkodliwych substancji przez organizm.

Detosil efekty

Głównym efektem stosowania tabletek Detosil jest detoksykacja, która dodatkowo usuwa z ludzkiego ciała wszelkie groźne pasożyty. Niestety to w głównej mierze one są przyczyna większości problemów zdrowotnych, a dowiadujemy się o ich bytności, dopiero wtedy, gdy wyrządzą w naszym organizmie niemałe spustoszenie. Należy pamiętać, że usuwanie pasożytów i toksyn ma istotny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki regularnemu stosowaniu tabletek Detosil możesz oczekiwać:
– odzyskania naturalnych sił witalnych,
– poprawienia naturalnej odporności,
– lepszego samopoczucia,
– łatwiejszego utrzymania prawidłowej wagi ciała,
– zmniejszenia ryzyka chorób układu pokarmowego,
– zwiększenia ochrony przed nowotworami,
– poprawy wyglądu włosów, skóry i paznokci.

Skład formuły Detosil

Tabletki Detosil prowadzą do oczyszczenia organizmu, ale także zapobiega odkładaniu się niebezpiecznych związków chemicznych. Suplement diety Detosil jest w pełni naturalnym produktem roślinnym, nieposiadającym żadnych substancji chemicznych, które powodują skutki uboczne. W skład każdej kapsułki wchodzi:
– ostropest, który jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie wątroby, co w przyszłości skutkuje skuteczną ochroną przed związkami chemicznymi,
– jagody Acai poprawiają metabolizm i normują funkcjonowanie układu pokarmowego,
– ekstrakt z korzenia lukrecji, który działa ochronnie na jelita i żołądek. Dzięki jej działaniu układ pokarmowy staje się mniej podatny na choroby.

Cechy produktu

Typ: Suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 15
Waga kapsułki: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharm

Opinie i komentarze

„Niestety toksyny i chemiczne substancje pojawiają się w naszym organizmie każdego dnia! Aby trwale usunąć ich z organizmu, musimy sobie pomagać różnymi praktykami. Ja wybrałam tabletki Detosil, które nie tylko świetnie usuwają toksyny, ale także tworzą barierę ochronną. Od kiedy je stosuje mam więcej siły i lepiej się czuję”. Monika, lat 48.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *